606 571 362
online
facebook

1

Aktuálně

Tlustého delikatesy jsou opět k mání i v brněnské Olympii

Nakoupit si Tlustého dobroty můžete v nově zrekonstruované prodejně v Lednici, ale také i ve stánku v brněnské OLYMPII. Kompletní sortiment delikates si můžete prohlédnout ZDE.

Polahoďte svým chuťovým pohárkům, těšíme se na Vás.

V Olympii budeme v závislosti na počasí, minimálně však do Velikonoc.

Tým Restaurace U Tlustých

U Sapíků i v Café Imperial nám chutnalo

Šéfkuchař Café Imperial

Opět náš kuchařský tým společně s Andrejem Tlustým podnikl cestu za poznáním a tentokrát zavítal do restaurace U Sapíků a také do Café Imperial.

Na pokrmech jsme si pochutnali a současně jsme se mohli podělit o zkušenosti s mistry svého řemesla, s panem Sapíkem a s šéfkuchařem Café Imperial.

V galerii níže se můžete podívat na momentky z našeho výletu, omluvte prosím jejich zhoršenou kvalitu.

Roman Vaněk navštívil Lednici

Roman Vaněk

Na přelomu měsíců květen a červen nás na naše pozvání navštívil zakladatel PRAŽSKÉHO KULINÁŘSKÉHO INSTITUTU, Roman Vaněk.

Roman Vaněk a šéfkuchař PRAŽSKÉHO KULINÁŘSKÉHO INSTITUTU, Zdeněk Marcín, učili kuchařský tým Restaurace U Tlustých metodu vaření SOUS-VIDE. Jedná se o kuchařskou metodu, při níž se potraviny připravují ve vzduchotěsném umělohmotném obalu ve vodní lázni s kontrolovanou teplotou. Cílem takového vaření, které spadá do tzv. molekulární kuchyně, je zachování přirozené chuti a šťávy potraviny při stejnoměrném ohřívání, které zajišťuje právě teplotně kontrolovaná vodní lázeň.

Při příležitosti příjezdu Romana Vaňka a Zdeňka Marcína vzniklo toto spontánní pohodové video, které Roman Vaněk vysílal on-line přímo do světa. Pro ty, kteří ho nestihli nebo neměli možnost sledovat, ho přinášíme níže.

Pánům za jejich čas, předané znalosti a celkově perfektní setkání děkujeme a velice si vážíme jejich návštěvy.

Tým Restaurace U Tlustých

Mohlo by Vás zajímat